Jesteś tutaj: PGE Obrót S.A.Aktualności ∙ Wszystkie

Komunikaty prasowe

Interaktywny Piknik Wiedzy z PGE Obrót

29.05.2017

Odkrywanie tajemnic nauki oraz poznawanie pasjonującego świata eksperymentów z zakresu energetyki, robotyki i fizyki, a do tego teatrzyk edukacyjny dla najmłodszych. W weekend odbył się ósmy Dzień Odkrywców, którego partnerem strategicznym była PGE Obrót.

Więcej

Klienci PGE Obrót wraz z energią elektryczną otrzymają ubezpieczenie mienia od Link 4

25.05.2017

Jeden z największych sprzedawców energii i wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe połączyły potencjał w swoich branżach, z korzyścią dla klientów. Od 22 maja oferują wspólny pakiet „Bezpiecznie z PGE”.

Więcej

Energetyczny Dzień Dziecka z PGE Obrót

25.05.2017

Kolorowanie obrazków związanych z energią, a później losowanie i nagrody. Taki konkurs czeka na dzieci, które wraz z rodzicami w ciągu tygodnia, odwiedzą jedno z Biur Obsługi Klienta PGE.

Więcej

Muzeum pełne energii

11.05.2017

Grupa PGE już po raz czwarty włącza się w Europejską Noc Muzeów zapraszając do Muzeum Energetyki Podkarpackiej na pasjonującą przygodę z nauką i historią. W programie m.in. prezentacja sprzętu używanego przez energetyków, pokazy z dziedziny elektryczności, a także liczne atrakcje dla dzieci.

Więcej

PGE i wyzwania elektromobilności

26.04.2017

Bezpieczeństwo energetyczne i nowe wyzwania dla branży, w tym rozwój elektromobilności były głównymi tematami dyskusji podczas dwudniowej konferencji odbywającej się na Politechnice Rzeszowskiej, największej uczelni technicznej Podkarpacia.

Więcej